O Nas

EduGeniusz – Akademia Twórczego Rozwoju jest rozwijającą się firmą, którą założyłyśmy z myślą o innowacyjnej edukacji.

Prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci już od 5 roku życia. W swojej pracy wykorzystujemy klocki LEGO®, których głównym celem jest edukacja poprzez konstruktywną zabawę. Ważne jest dla nas, aby przyswajanie wiedzy było ciekawe, różnorodne i łatwe w przekazie oraz dostępne dla każdego.

EduGeniusz gwarantuje dzieciom atrakcyjną formę spędzania czasu, jednocześnie pozwalając na efektywne przyswajanie wiedzy, rozwój umiejętności społecznych: komunikowania się, współpracy, wrażliwości, poczucia odpowiedzialności.

Nasza firma powstała z myślą stworzenia atrakcyjnych zajęć dodatkowych, których głównym atutem są klocki konstrukcyjne. Istotne jest dla nas indywidualne podejście do dziecka, dostosowanie stopnia trudności zajęć do grupy, rozbudzenie kreatywności i wyobraźni.

Jesteśmy pedagogami pracującymi na co dzień z dziećmi i młodzieżą,wykształconymi w kierunkach psychologii, pedagogiki, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz filologii polskiej.

Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem klocków Lego® zdobyłyśmy realizując autorski projekt Buduj się z Lego, działania przeprowadzane w jego ramach można śledzić na naszym profilu https://www.facebook.com/BudujSieZlego

Zapraszamy do wyruszenia z nami i EduGeniuszem w Lego Przygodę!

Twórcy EduGeniusza: Karolina Ciżmowska i Agnieszka Borodziuk